OШ"Аца Милосављевић"

Школа са традицијом
   и погледом
        у будућност

Општинско такмичење ‘’шта знаш о саобраћају?’’

У суботу, 20. априла 2024. године ученици наше школе учествовали су на општинском такмичењу “Шта знаш о саобраћају?” и остварили изванредне резултате.

У Ц категорији за дечаке ученик шестог разреда Никола Паулесковић заузео је прво место и остварио пласман на градско такмичење.
У истој категорији за девојчице ученица шестог разреда Нађа Спасојевић заузела је такође прво место и остварила феноменалан резултат који води на градско такмичење.

У Б категорији за девојчице ученица петог разреда Искра Илић заузела је друго место и пласирала се на градско такмичење.

Осим изванредног познавања саобраћајних прописа на тесту, ученици су демонстрирали изузетне вештине вожње бицикла на полигону спретности.

Честитамо ученицима и наставнику Момчилу Белопавловићу на феноменалном резултатима и са нестрпљењем очекујемо такмичење на градском нивоу!