OШ"Аца Милосављевић"

и погледом
        у будућност

Градско такмичење из биологије

На градском такмичењу из биологије одржаном 14. априла 2024. године, наши ученици постигли су изванредне резултате.

Ученик седмог разреда Јован Ружић заузео је прво место и остварио резултат којим се пласирао на републичко такмичење!

Ученици петог разреда показали су изузетно знање заузевши чак три трећа и једно друго место.

Тадија Јовчић остварио је феноменалан резултат којим је заузео друго место, док су Марија Михаилов, Вук Оташевић и Ивона Иветић заузели три фантастична трећа места.

За ученике петог разреда, градски ниво такмичења уједно је и највиши ниво такмичења из биологије.

Постигнути резултати су доказ талента и труда наших ученика, као и одраз изванредног и преданог рада.

Честитамо ученицима и наставници Јовани Плавшић на оствареним резултатима који су доказ да су могућности наших ученика бескрајне.

Настављамо да подржавамо и пратимо припреме за републичко такмичење и радујемо се свим будућим подухватима и успесима.