Школа са традицијом
   и погледом
        у будућност

Општинско такмичење из атлетике

На општинском такмичењу из атлетике одржаном у петак, 29. марта 2024. године, наши ученици постигли су феноменалне резултате!

У категорији старијих разреда, наши талентовани спортисти Аврам Радовић и Матеја Стојчески освојили су два злата у дисциплини бацања кугле, док је Вељко Божић показао своје изванредно скакачко умеће освајањем сребрне медаље у скоку удаљ!
Наши дечаци су такође остварили сјајан резултат у екипном трчању, заузевши треће место!

Ученици млађих разреда такође су показали изванредне вештине!
Ева Марија Јеремина и Матеја Шошкић освојили су злато у својим дисциплинама, док су Миа Живковић и Арион Хаџић освојили златно и бронзано одличје у бацању вортекса!
Неда Ранковић и Николај Голијанин такође су се истакли, освојивши сребро и злато у скоку удаљ!

Честитамо свим нашим атлетичарима као и наставнику Радовану Стојановићу и учитељици Равиојли Пузовић на изванредном успеху и представљању наше школе на најбољи могући начин!